Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

                   Informace pro rodiče-školní rok 2020 -2021

        Pohybové studio SLUNÍČKO Hlinsko

                                             

Zřizovatelem Sluníčka je Středisko volného času Pohoda a Pohoda Cool, Budovatelů 1229, Hlinsko, 539 01, IČO 023 44 581.

                                

Školné :

Sluníčko A, B, C, D, Minisluníčko: 1000,-Kč/pololetí

Sluníčko Magic: výběr děvčat - ZDARMA (pouze si platí kostým)

MAŽORETKY I. a MINI: 500Kč/pololetí

MAŽORETKY II.: 300Kč/pololetí 

DIVADLO: 300Kč/pololetí

 

UPOZORNĚNÍ!!!

U skupin A,B,C,D- pokud dítě navštěvuje dvě z těchto skupin, platí první skupinu v plné výši a za druhou doplácí 200Kč.

např. A + B = 100 + 200 = 1200Kč

U sourozenců platí, že první (starší) platí plné školné, sourozenec polovinu.

Skupiny MAŽORETKY a DIVADLO - mají nízkonákladové školné, u těchto skupin sleva není možná, platí se vždy v plné výši.

 

SPLATNOST ŠKOLNÉHO:

1.pololetí: do 31. 10. 2020

2.pololetí: do 28. 2. 2021

Úhrada školného Pohybového studia bude probíhat vždy bezhotovostně.

Faktura Vám bude vystavena!!! A dle variabilního symbolu na faktuře, uhradíte... 

Úhrada kostýmu vždy hotově na tréninku.

 

V ceně školného je PROVOZ KROUŽKU, pronájem tělocvičny, MFC, soustředění, pomůcky ke cvičení, CD, příspěvky na autobusy, startovné, kostýmy, na klubová trička či mikiny, tisk materiálů, informací, obrázků, výroba kulis, rekvizit, odměny pro děti, akce Pohybového studia. ..

Tréninky... budou od října 2020 probíhat ve "sluníčkové" učebně, která byla upravena pro veškeré potřeby Sluníčka, divadla a dalších pohybových aktivit. 

Co se děti naučí... Děti se učí pohybové a taneční průpravě, rytmickému a hudebnímu cítění - to vše formou hry. Tančí a cvičí na známé písničky z pohádek a filmů. Zúčastňují se aktivně soutěží v našem regionu i mimo něj, vystupují na kulturních akcích v Hlinsku i okolí jako jsou karnevaly, dětské dny, plesy, akce pro seniory apod.

U pokročilejších - jde o prohlubování již získaných dovedností, zlepšování techniky a souhry celého týmu, mají navíc zařazen aerobik. U choreografií je zachována zábavná forma, ale sestavy i celé vystoupení je složitější. Vystoupení jsou ve stylu - parketové taneční kompozice, volný tanec - aerobik, show dance a jednoduchá forma moderního tance...

Oblečení - oblečení je vhodné sportovní, u dívek možná pohodlná sukýnka, v zimních měsících navíc mikina.

Obuv:

Celé Sluníčko (včetně divadla) bude mít stejnou obuv - černé taneční cvičky, šité přímo u českého výrobce. Předběžná cena cca 130-220Kč (dle velikosti a počtu objednávek). Objednáme v průběhu měsíce listopadu. Návod na změření velikosti dostanete na jednom z tréninků.

Kostýmy - hradí rodiče. Na kostýmy se i tak, velkou měrou, přispívá ze školného.

Pokud dítě navštěvuje více skupin ve Sluníčku, hradí kostýmy v plné výši, ve všech skupinách !!!

Absence dětí - pokud dítě nemůže být přítomno na tréninku, dejte, prosím, vždy včas vědět, nejlépe sms zprávou na tel. 733 452 244    mail : michaela.sodomkova@seznam.cz

Prosím, všechny rodiče, aby při převlékání dětí v šatně dbali na udržování pořádku a dobrého chování dětí v prostorách SVČ.

Vzhledem k tomu, že budeme mít prostory pouze pro sluníčkové aktivity, je možné dítěti pořídit malý vak, ve kterém bude mít taneční cvičky přímo v šatně, samozřejmě označené. Záleží, co je pro Vás pohodlné...

Přítomnost rodičů na tréninku - není úplně vhodná s ohledem na ostatní děti. Občas jsou realizovány malé ukázky pro rodiče, vždy na konci hodiny, po předchozí domluvě. Na trénink choďte 5-10min. před začátkem. Úplně stačí...Do učebny nevstupujte a neposílejte samotné děti, dokud nebude otevřená či na vyzvání.. Berete tak ohled na děti, které trénují před Vámi..

Pitný režim - je důležitou součástí tréninku. Je vhodné, aby s sebou dítě mělo dostatek pití. Voda (ochucená, balená nebo pitíčko v krabičce), je k dispozici ke koupi přímo ve studiu, cena je dle nákupu, cca kolem 0,5l za 5Kč.

Jídlo - v době tréninku není nutné ani vhodné, aby s sebou děti nosily svačiny, zejména u nejmenších dětí. Pokud se koná soustředění, kdy je časová dotace více jak 1,5h, budete vždy včas upozorněni. A na tato soustředění je pak možno dítěti malou svačinku přibalit.

SOUTĚŽE - Sluníčko se chystá absolvovat max. 5soutěží/rok. Většina soutěží se koná na jaře (tj. většinou březen-květen 2021). Je nutno vzít v potaz, že příprava dětí a choreografií je společná. Taktéž prezentace bude společná. Termíny soutěží jsou vždy včas avizovány. Za přípravu, spolupráci i reprezentaci všem velký dík!!! Před soutěží je vždy povinná prostorová zkouška.

 

Děkuji za spolupráci a pochopení a těším se na nové společné zážitky.

                                                               

                                Míša Sodomková tel. 733 452 244

                                 michaela.sodomkova@seznam.cz