Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěšná Ledeč nad Sázavou

17. 4. 2016

Tak a je za námi další soutěžní maraton v pořadí.. Vydali jsme se do Ledče nad Sázavou, kam nejezdíme pravidelně.

Vypravil se autobus pro Sluníčko A+B a menší Sluníčka D,C, Minisluníčko jeli vlastní dopravou. To proto, že startovní listina hlásala opravdu mega obsazení, tak aby mohli po vystoupení odjet užít ještě pěkné soboty.

Obrovská pochvala všem, kteří se vypravili. Sluníčko A,B,C a D jezdí téměř v plném počtu, obdiv všem!! za výdrž i trpělivost. Kdo maraton soutěžení nezažil, těžko pochopí. Takže opět se budu opakovat, když napíšu, jak moooc si cenním toho, že vyrazíte, reprezenzujete, fandíte, pomáháte!!! Minisluníčko jelo ve velkém oslabení, nejprve jsem ho chtěla odhlásit, ale pak mi bylo líto těch 11vytrvalců a rozhodla se, že pomohou děti z "déčka". Postavili jsme a parádně. Pro těch 11Minisluníček mám za odměnu připraveno jedno minivystoupení. Speciální hodinu dám včas vědět.

Teď už k soutěži. Dorazili jsme na místo a docela s prima předstihem, společné cestování máme nacvičené..a řidič Roman měl vše perfektně "ošéfované".

Stará sokolovna v Ledči se za ty roky nijak nezměnila, néé, že bych očekávala "Intercontinental", ale zas trochu víc poklizeno atd...to asi jóó... Zvlášť za to ooobr startovné, které jsme zaplatili! Taktéž ocenění mi k té výší startovného nesedělo, už holt porovnáváme s ostatními soutěžemi. Všichni přijeli na čas a tak jsme se dali do příprav těch nejmenších. Děkuji všem za přípravu mrňousků a vůbec všech, větším holčinám za líčení, třpytkování, maminám za česání.. Dětičky krásné a vzorně připravené. Začalo se tančit.

Naši nejmenší měli připravené "Hledá se Nemo" a "Minicukrárnu. Rozmístění dopadlo skvěle, drželi i rytmus, usmívali se na všechny strany, parádaaa!!! Díky Páje a Naty za pomoc s kulisami. Sluníčko "D" jsou sice pidi, ale ostřílení v soutěžích, je velmi vidět parta, i to, že děti poctivě trénují a jezdí na soutěže. Tančili perfektně a všechno!!! Co však také bylo k vidění, že v kategorii tančily tak o hlavu větší děti, byť s pěknou choreografií, ale prostě všichni jsme zírali, proč musí vyhrávat nad mrňaty..Nechápu.. To, co však přišlo poté...Tomu už nerozumím vůbec. V kategorii dětské se objevovaly děti větší než naše nejstarší holky.. Asi mají někde opravdu výživnou vodu.."Áčko" mi povídá, "kdo bude tančit s námi??", když tihle tančí v dětech. Nooo, když i pohodoví tatínci si všímali, to je co říct, "Céčko" tedy svedlo nerovný boj s obry. Přesto se jim vše povedlo a vidět to nasazení je i na fotkách.. Jsou jedničky. A pak začala soutěž, jak já vždy glosuju "za ženy", naše nejstarší holky v té kategorii byly asi jako předškolačky. Když ke mě přišla Kačka a říká: "Míšo, ony jsou větší než ty..." Jooo, fakt byly, nevěděla jsem ani, co na to říct.. Jen to, že my hrajeme fair play!!!

A pak se stalo něco, co snad za éru Sluníčka nepamatuju.. Několik maminek ta situace dopálila natolik, že šly podat protest. Proč v kategorii do 14let, tančí 17leté holky. Jaký údiv byl, když organizátorka soutěže jim ukáže seznam, kde jsou ročníky 1999,2000,2001 a jedno děvče 2005 - konečný verdikt prý jejich průměr je 14,6let. Ať počítám, jak počítám, nevychází mi to.. Organizátorka soutěž nijak nesledovala, prý stačí jen papír. Vím, píšu to stále, ale stále se podvádí. Porota v Ledči byla asi slepá, že to neviděla. Opět musím zmínit, že spravedlivá porota je ve Slaném, tam se porota nedívá jen do mobilu, ale hlavně!!! na ty děti. Pokud se jim věk nezdá, hned po vystoupení moderátorka Vlaďka hlásí, ať se vedoucí dostaví na vysvětlenou. A tým je, bez pardonu, přeřazen. Dokud to bude týmům procházet, bude se tak dít.  Za mě a asi za všechny, Sluníčko už do Ledče nevyrazí, a to i přes úspěšná ocenění, koláče a poháry. O kterých jsem myslela, že ani nebudou. Kategorie byly nacpané i po 9ti vystoupení. A konkurence velikááá.. Líbila se mi i hláška od Romči, když jsem zase viděla vystoupení jiných týmů, neskutečně náápadná těm mým, z minulých let.. Romča povídá: "nepůjčuj ta cédéčka s vystoupeními cizím lidem..."hihihi...Jasně, Romi, nepůjčuju!!! To, že mistři republiky jedou na pohárovou soutěž jasně vyhrát, budiž, je to nerovný boj, ale alespo\ń pasují věkem do kategorie.. Ale 17leté holky už by měly pochopit, že nejsou juniorky.. Jsem na výkon všech hrdá a jak jsem zmiňovala minule, "my" těm mistrům slušně šlapeme na patywink

Děkuji Radce, Romče, Járovi, Lucce, Zdenče za pomoc stěhování kulis z a do MFC, k autobusu, všem, kteří pomáhali stěhovat i přímo na soutěži. těch kulis - židličky, stepy, perníky, lízátka, kulisy atd.. Je toho mnohoooo...

Děkuji Márovi a Michalovi za pomoc s hudbou, vše šlapalo !!!

Děkuji Ivetě a Katce za ten boj pro Sluníčko !!!

Děkuji Rádě za pomoc se startovným a Lucce za fotogalerii !!!

Každopádně, ať bylo jak bylo, užili jsme si sluníčkový den, ta parta, společnost a i ten prima úspěch je cennější o to víc, když víme, jak nerovný boj jsme svedli.. Dva poháry a tři čtvrtá místa jsou toho důkazem. Po vydání výsledkové listiny vše doplním, ať je vcelku.

Jsme úžasná parta, už se těším až naše moderátorka Katka předvede parodii na průběh soutěže, aby si i ostatní mohli představit, jak to může někde být...

Bylo s Vámi primaaa!!! JSTE ÚŽASŇÁCI!!!!!heart

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ledeč

(nikola, 2. 5. 2016 21:02)

mišo nic si s toho nedělej když sme vyhrali dva pohary tak i tak je to velky uspěch . všichni podvaděj dit s nama tancovaki hrozně velky. :)

Ledeč - parodie na soutěže :-)

(Boušáci, 24. 4. 2016 19:38)

Ahojky všem, myslím, že kdo jste byli na soutěži, víte, proč píšu parodie na soutěže. Co se týče organizace, jednalo se jednoznačně o nejhorší soutěž, na druhou stranu to byla soutěž, na kterou rozhodně nezapomeneme a vtípky na její konto a hlavně na konto paní moderátorky se zřejmě budeme bavit ještě hodně dloooouuuho :-). Už se těším na Kátino zpracování na profiláku :-). Jinak smekám před našima tanečnicema, které dokázaly konkurovat i slečnám ze SŠ. Co nejdřív vyrazím za vzácným pramenem, aby se naše Kačka (reklama na hlad) trošku spravila a získala taky takové ženské tvary :-). Už se těšíme na další soutěž a doufáme, že na žádné už takovou ignoranci ze strany pořadatele a poroty nezažijeme. Mějte se všichni sluníčkově :-)!