Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulášské plavání...

4. 12. 2015

V pátek 4.12.2015, den před mikulášskou nadílkou, si Sluníčko jednu takovou malou-velkou nadílku užilo v bazéně.. 

Další tradiční prosincová akce, MIKULÁŠSKÉ PLAVÁNÍ, se povedla a my si užili mnoho legrace a vodních radovánek wink

I přes velké marodění, kdy řádí spálový bacil a střevní virózy, se sešlo 57dětí a když připočítám naše skvělé sluníčkové asistentky, bazén se otřásal v základech laugh.

První skupinou byly děti menší. Hráli jsme spoustu her, vláček, spadla lžička do kafíčka, na skvělou zologickou zahradu nebo ptačí budky.. Vláček, sestaven ze všech možných pěnových pomůcek, má vždy obrovský úspěch a všechny nás bavíí.. Výborná byla naše moderátorka i plavčice Káťa yes

Samozřejmě jsme lovili i rybičky a přebíhali po vodě.. A blbnuli a blbnuli a blbnuli..

Druhou skupinou byla starší Sluníčka, ta už opravdu soutěžila, šlo o souhru i rychlost, vláček si už sestavovali sami, všichni si dosyta užívali možnosti mít celý bazén pouze pro sebe.. Skákalo se, plavalo, nasmáli jsme se moooc laugh.

Bavil se s námi i personál bazénu laugh  Mooc děkuji za zapůjčení všech pomůcek plavecké školy yes

Mooooc děkujůůůůůů všem mým báječným asistentkám, které mě nikdy nenechají ve štychu, díky rodičům, kteří nelenili a i v předvánočním čase si udělali čas a šli si s námi zařádit yes..

Asi jen málokdo si dovede představit ten šrumec ve sprchách, tolik ručníků, plavek, sprcháčů a prcků, hihihihi.. Je to vážně legrace laugh Ale hlavně makačka pro asistentky...

 

 

Bylo to s Vámi bezva heartlaughheart

 

Náhledy fotografií ze složky Plavání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář