Jdi na obsah Jdi na menu

8 obřích pohárů z Kunštátu....

2. 3. 2013

Tak soutěžní zápolení začalo...V sobotu 2.3. 2013 vyrazilo celé Sluníčko na soutěž do Kunštátu n/Moravě...

Že to nebude soutěž jen tak jednoduchá, o tom přesvědčovala nabitá startovní listina...Konkurence byla faaakt veliká, nejen tedy perfektními kostýmy a choreografiemi přijevších skupin ze všech koutů ČR, ale veliká byla i soutěžící děcka...Možná se někdy opakuju, ale za těch 11let, co s dětmi po soutěžích jezdím, mě nepřestalo udivovat a šokovat, jaké "děti" mohou soutěžit s dětmi... Asi chápu, že některým příroda nadělí víc a výš, ale když v dětské kategorii tančí dítě a má 180cm, vypadá skoro starší jak já sama, nechápu to stále a moje hlava to nepobírá, ať je to vystoupení sebelepší... Nebo, když ve vystoupení tančí většina juniorů a pak k nim ke konci vystoupení na pár cviků doběhne několik malých dětiček, které očividně sníží věkový průměr - nevím, co si mám myslet... 

Jedno však vím naprosto určitě, že já, mám čisté svědomí, děti přihlašuji vždy dle propozic dané soutěže, byť třeba tady!!! - na jejich úkor i čas, který jsme na soutěži pak museli strávit... Tady myslím hlavně Sluníčko A. Soutěžilo poprvé za juniory a mezi těmi skupinami vypadali jako předškoláci...a to bez legrace...

Co zase na této soutěži musím vyzdvihnout je určitě ocenění pro maximum dětí, spoustu pohárů a opravdu obrovských, koláčky pro všechny tančící děti, bohaté občerstvení, tohle zajištění je vydařené... Je náročné "táhnout" soutěž od samého kuropění, kdy tančí předškoláčci až do podvečera, kdy tančí junioři...Rodiče, kteří mají ve Sluníčku právě předškoláčka a pak juniora, to dnes měli náročné a přesto se našla spousta báječných "držáků", kteří zbytečně nemudrují, ale do poslední chvíle pomáhají a podporují děti i mě...

Jak to vlastní soutěžení???? NAPROSTO BOŽÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!

Dětičky moje zlaté, ve středu i ve pátek na tréninku jsem na vás "dupala" a fakt jsme se pilně připravovali...Vy jste mi dnes ukázaly ze sebe to NEJLEPŠÍ a vše, co jsem do vás vkládala jste splnily do posledního puntíku...Ať už mrňátka, děti nebo junioři...

Jsem na vás nesmírně pyšná...v takové konkurenci jsem s tolika poháry nepočítala, však mě znáte...Ve středu a v pátek na tréninku na vás budou čekat ty obří poháry a rychlé špunty - neb je co slavit a za co chválit !!!! Za co???třebaaa "Rybářská sezóna" na 3.místě z 9choreografií? nebo 2.místo "Macha a Šebestové"? nebo 4.místo "Baletí baletka baletí"? úžasné finálové umístění "Show Michala Davida" asi z 10? co teprve 4.místo aerobiku "Step by step" a naprosto bombózní 3.místo "Andělů" ? Finálová umístění opiček, Hanny Montany, Neposlušných tenisek, či čertíků - se nedá opomenout....

Soutěž je za námi, byla náročná a já Vám všem - dětem i rodičům DĚKUJI !!!

Zvláštní poděkování za pomoc s kulisami - Frišovým, Zdenče Veselá, Radce Peškové, Káje Králové, Olče Tiché, Markétě Klaudingerové, Alešovi Breberovi, p.Vackovi, Pavlu Mudrochovi, Vlastě Švejdové...Vám všeeem, kdo jste pomáhali děti líčit, převlékat...Byli jste v tom mumraji vždy perfektně připraveni - supeeer !!!

Všichni odpočněte a naberte sílu....

Pěknou neděli:-) Míša

P.S. Fotky na webu - Luckooo, JSI KABRŇÁK !!! JSOU SUPEEER!!!

Náhledy fotografií ze složky Kunštát 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kunštát

(Nikola a mamka, 6. 3. 2013 14:56)

GRATULACE VŠEM.PROTOŽE S TAKOVOU KONKURENCÍ SOUTĚŽIT NENÍ LEHKÉ.BYLA TO SUPER SOUTĚŽ SE SKVĚLÝMI VÝSLEDKY.JEN TAK DÁLE.JTE VŠICHNI SUPROVÝ.NIKOLA A MAMKA.

Kunštát

(Mudrošata, 3. 3. 2013 14:30)

Přidáváme se k předešlým příspěvkům- se vším souhlasíme!
Byla to pořádně nadupadá soutěž s velikou konkurencí, ale naše SLUNÍČKA dokázala, že se o hlavu větší konkurence nebála a potřičně to roztančila!:-)))
Všem SLUNÍČKŮM veliký obdiv a Tobě Míšo, OBROVSKÉ díky!!!
OSM pohárů o něčem vypovídá...;-) Jen tak dál a smekáme!!!
Už se těšíme na další soutěže!
E+P+I

Soutěž v Kunštátě

(Frišáci, 3. 3. 2013 13:16)

Nejprve posíláme pozdrav nemocným Čápatům, co si my pamatujeme, je to poprvé, co nejeli.............brzy se uzdravte, bylo nám smutno, všechny děti tančily za Vás. Musíme ocenit, že soutěž byla perfektně připravená ...........občerstvení, zázemí,koláčky. Poháry pro všechny předškoláčky byly supeeer, protože jenom ta odvaha předstoupit před dav a porotu!!!!! Mně by se kolena roztřásla a asi bych trémou brečela. Pochvala naléží všem našim dětem, čekání, konkurence obřích soupeřů, přeplněná startovní listina.............klobouk dolů. Milá Sluníčka a Míšo, my děkujeme za naádhernáááá a povedenááá vystoupení, jedničkový vstup do startovní sezóny a především za bezvadně stravený den. Bez společných zážitků by Sluníčko nebylo Sluníčkem, rozzářené dětské obličeje by nám dospělým chyběly. Těšíme se na další soutěž............
PS: ...........u nás věnečkům zdar!!!
Frišáci

Soutěž v Kunštátě

(Nikolka Veselá, 2. 3. 2013 21:38)

Míšo, bylo to tam moc hezké, nejvíc se mi líbila Hannah Montana a Rybářská sezóna. Už se s mamkou těšíme na příští soutěž. Nikolka a mamka

Poklona

(Radka a Kája, 2. 3. 2013 21:37)

Míšo, máš pravdu, že dnes to bylo opravdu náročné.Obdivuju všechny, co tam skrz své soutěžící děti musí zůstat až do konce.Ale na druhou stranu za ty krásné umístění a poháry to stojí!!!Děti jsou prostě profíci a i když tančí v juniorech, tak dokáží, že se umí vyšvihnout a vybojovat poháry:o)))Konkurence je veliká.Spousta těch skupin má tréninky několikrát týdně a Sluníčko jen 2xtýdně tak mají všichni důkaz, že to stačí.Máš mojí poklonu !!! Míšo a děti zasloužíte si METÁL:o)))
Ahoj,děkujeme a těšíme se na další chvíle ve SLUNÍČKU:o))))